Американські вугільні грилі — неперевершена класика серед барбекю

Для смаження на вугільному грилі у вас повинно бути достатньо місця, щоб дим не заважав ні вам, ні вашим сусідам. Для цього добре підійде простора тераса або великий сад. Але ви точно будете задоволені цією покупкою, яка переверне ваше уявлення про приготування звичних для вас продуктів і відкриє нові можливості. 

Разом з сайтом “Гріллекс” ви зможете обрати та купити якісні американські вугільні грилі, які довершать ваш майданчик біля дому, або ж стануть прикрасою стильної тераси. 

Американські вугільні грилі — неперевершена класика серед барбекю

Переваги перед іншими грилями

Не тільки моделі різних типів грилів відрізняються між собою. Різниця в роботі саме вугільних грилів пов’язана з відповідною структурою та конструкцією. Наприклад, це може бути регулювання подачі повітря в пристрій. Перевагою таких моделей є те, що повітря може потрапляти на вугілля не тільки зверху, але і знизу. Подачу повітря можна регулювати за допомогою отворів, які закриваються. Якщо відкрити подачу під час розпалу — це прискорить розпалювання вугілля. Якщо, навпаки, закрити — з’явиться достатньо вугілля, і можна починати готувати продукти.

Завдяки непрямому грилю, у порівнянні з класичною процедурою, їжа не смажиться безпосередньо над джерелом тепла, а обережно готується на теплі в закритому грилі. Для цього вугілля розташовують лише на краю піддона, а їжа, яку потрібно смажити, розміщується посередині решітки. Так ви можете розподілити вугілля з одного боку гриля та покласти смажену їжу на решітку з протилежного боку. Також ви можете поставити вогнетривкий посуд з водою безпосередньо під їжею, яка смажиться, щоб уникнути стікання соку на деко для гриля. Утворена водяна пара допомагає їжі залишатись соковитою. Але такий тип смаження займає більше часу, ніж класичний варіант.

Крім неповторного аромату страви, яка готується, використання гриля на вугіллі має й інші ключові переваги:

  • мобільність;
  • дуже великий вибір моделей;
  • легке та швидке очищення;
  • можна зменшити утворення диму під час розпалювання та смаження, вибравши правильне паливо;
  • різноманітний вибір аксесуарів до кожної моделі;
  • широкий вибір страв, які можна приготувати на відкритому вогні.

В інтернет-магазині Grillex.com.ua вас чекає різноманітний каталог грилів та аксесуарів до них, який задовольнить навіть самого вимогливого покупця. Якщо ви маєте будь-які питання, наші спеціалісти з радістю нададуть вам консультацію з приводу вашого вибору.

Previous post Корм для собак Грандорф Холистик
Next post Бизнесмен Егор Левченко о конфликте с Михаилом Майманом