Як обрати надійний гідромасажний бокс: матеріали, конструкція та оснащення

Якими б популярними не були прозорі душові перегородки, змонтовані на підлогу, звичайні гідробокси актуальності не втрачають. Закриті конструкції зі стінками та дашком надійно утримують вологу всередині, тому їх можна встановлювати у приміщенні, не боячись підмочити стіни. Ми розповімо, як із сотень моделей гідромасажних боксів на сайті https://www.santechshara.ua/santehnika/gidromassazhnie-boksi/ обрати надійний та зручний варіант. 

Як обрати надійний гідромасажний бокс: матеріали, конструкція та оснащення

Матеріал та висота піддона

У більшості закритих боксів, вартістю до 20 тис. грн, встановленні піддони з ABS пластику, які чомусь називають акриловими. Насправді акрил у них є — це зовнішнє покриття, товщиною до 1 мм. Зовнішній шар швидко тріскає та відпадає пластами. Обираючи бюджетний бокс, будьте готові, що за декілька років білосніжна основа покриється подряпинами та жовтими плямами у місцях, де стерся акрил. Але функціональності не втратить.

Як відрізнити акриловий піддон від ABS-пластику?

Як відрізнити акриловий піддон від ABS-пластику? Візуально ці матеріали не відрізняються, але знаючи їх властивості можна побачити підміну. Справжній литий акрил зовсім не слизький, тому із нього роблять рівні піддони. Якщо на дні ви бачите рельєфний малюнок — будьте певні, перед вами виріб із пластику. 

адійний гідромасажний бокс

З розмірами піддона все значно простіше. Якщо вам потрібне місце для купання дітей чи замочування білизни, вибирайте модель із високим піддоном. У інших випадках шукайте максимально низькі основи, адже вони виглядають лаконічнішими та сучаснішими. Чим тонший піддон — тим краще. Саме тонкі моделі найчастіше виготовлять із литого акрилу, тому вони не слизькі, теплі на дотик та зберігають білосніжне забарвлення протягом багатьох років. 

Набір корисних функцій

Гідромасажні бокси мають величезний набір функцій, більшістю із яких ви не будете користуватись. Найперше це стосується гідромасажних форсунок, які нічого не масажують. Щоб отримати гідромасаж, необхідно встановити спеціальну помпу яка підвищить тиск води у системі. Без помпи форсунки працюють у режимі міні-лійок, якими зручно змивати піну чи скраб зі спини. Зверніть увагу на наявність дійсно корисних функцій:

  • Верхня лійка із режимом тропічної зливи. Стояти під густим потоком великих крапель — це особливий вид насолоди;
  • Ручна лійка з декількома режимами, серед яких є направлений потік підвищеного тиску. Ним зручно масажувати руки та ноги після тренувань, а також ополіскувати стінки кабіни;
  • Вентиляція — це надзвичайно корисна функція, яка захищає ремонт від появи плісняви. У гідробоксах зазвичай збирається багато пару, тому важливо відводити зайву вологу одразу у вентиляційну шахту. В іншому випадку стіни ванної кімнати покриватимуться вологою та грибком.
Найкориснішим з оснащення гідробоксу є розпашні дверцята на петлях

Найкориснішим з оснащення гідробоксу є розпашні дверцята на петлях. Вони значно надійніші, ніж розсувні механізми на роликах. Якщо ви купуєте кабінку з розсувним механізмом, з’ясуйте, чи є у магазині запасні ролики для дверцят. Вони вважаються розхідним матеріалом та потребують заміни раз у декілька років.

Previous post Зачем нужны камеры видеонаблюдения дома?