Як вибрати VPS хостинг?

VPS – це віртуальний сервер, який має копію його операційної системи. Також він має призначені для користувача ресурси на більш потужному сервері. Ця велика система ділиться на десятки віртуальних, причому кожну окремо взяту систему налаштовує власне програмне забезпечення.

Навіть якщо в одній з таких систем є безліч інших сайтів, то все одно для кожного з них будуть виділені свої ресурси. Тому веб-сайти не впливають на роботу один одного. Усі права на користування таким сервером належать власнику. Саме тому VPS хостинг надає користувачам повний контроль над фізичним сервером, не рахуючи інших переваг.

Проблема вибору VPS хостингу

Вибір VPS хостингу – це досить складне завдання. Варто зважити на безліч факторів, які вплинуть на остаточне рішення. Але багато користувачів вже оцінили роботу хостинг провайдеру BlueVps, який пропонує не лише вигідні тарифи, а й безліч додаткових послуг – повний спектр надійних послуг хостингу у 22 точках: США (VPS хостинг Лос-Анджелес), Нідерландах, Великобританії, Франції, Канаді (Богарнуа, Торонто), Швеції, Німеччини (VPS хостинг Дюссельдорф), Болгарії, Польщі, Італії, Іспанії, Естонії, Ізраїлі, Австралії, Сінгапурі, Гонконгу, Кіпрі, ОАЕ.

Вибір OS хостингу

Який тип VPS необхідний – це перше головне питання, Windows чи Linux. Останній варіант непоганий, але має певні особливості застосування. До того ж, якщо сайт працює на ASP, то для комфортного користування доведеться скористатися системою Windows.

Керування хостингом

VPS сервер можна вибрати в залежності від контролю над керуванням. Є керовані хостинги – коли за сервером слідкує сам хостинг провайдер. При некерованому весь контроль за сервером замовник бере на себе. Таким чином, доведеться повністю взяти на себе контроль за продуктивністю віртуального сервера. Що може трапитись:

  • Збій програмного забезпечення.
  • Проблема із безпекою.

Зазвичай впевнені користувачі вибирають некерований вигляд, а новачки віддають перевагу керованому, хоча коштує він трохи дорожче. І це цілком зрозуміло.

Резервне живлення серверу

Слід звернути увагу на те, чи на фізичному сервері є резервні генератори, які знадобляться, у разі виходу з ладу джерела безперебійного живлення. Також при перевантаженні одного сервера завжди повинен бути додатковий і таке інше.

Вартість VPS хостингу

Вартість послуг завжди залишається вирішальною при остаточному виборі. Ще раз звернемо увагу на те, що на сайті BlueVps.com.ua ціни є цілком доступними для кожної людини.

Технічні характеристики VPS

Технічні характеристики сервера впливають на роботу розташованих на ньому веб-сайтів. Величезне значення мають такі показники:

  • Потужність процесора.
  • Виділена оперативна пам’ять.
  • Передача даних.
  • Резервне копіювання.
  • Кількість IP-адрес.
  • Операційна система.
  • Місткість сховища.

Технічна підтримка хостинг провайдера

Відразу варто звернути увагу на підтримку вибраного серверу. Якщо немає цілодобової допомоги клієнтам, тоді цей провайдер не коштує грошей, які йому платять. Проблеми, що виникли на сайті, завжди хочеться вирішити відразу, а не втрачати час і потенційних клієнтів.

Безпека та захист данних

Безпека та захист данних нині понад усе. Адже існує безліч хакерів, які з кожним днем ​​дізнаються про безліч нових шляхів зі злому сайтів та серверів. Тому варто пам’ятати, що необхідно ретельно захистити свій веб-сайт. Тому при виборі провайдера варто вивчити систему безпеки.

Пройшовши всі ці етапи, можна максимально вигідно вибрати для себе хостинг провайдера BlueVps і продовжувати працювати в комфортних умовах.

Previous post Монтаж кондиціонерів
Next post Как правильно выбрать блок питания для tattoo-машинки