Не можете знайти ідеальні лінзи? Спробуйте моделі на 14 днів

Ви давно носите лінзи, але ще не знайшли ідеальну пару? Зазвичай користувачі експериментують із різними планами заміни та режимами використання. Хтось носить моделі на 30 днів, але під кінець місяця пластинки починають мутніти чи гостро відчуваються на очах. Ще хтось використовує одноденні засоби корекції, але з часом відмовляється від них через високу вартість. Ми розповімо про унікальні лінзи, що поєднують комфорт та безпеку одноденних КЛ з доступністю 30-денних.

В чому унікальність лінз на 14 днів?

Двотижневі лінзи пропонують небагато оптичних компаній, адже вони знижують попит на одноденні моделі, які коштують значно дорожче. Користувачам доводиться доплачувати за м’якші матеріали та можливість щодня надягати стерильні, ідеально зволожені пластинки. КЛ на 2 тижні поступаються одноденним лише в одному — за ними потрібно доглядати. У іншому вони перевершують усі моделі планової заміни: 

  • Вони тонкі та еластичні, тому не відчуваються на очах протягом усього дня. Новачкам варто обережніше їх знімати та промивати, щоб не пошкодити;
  • Не мутніють, тому дарують гострий зір при будь-якому освітлені;
  • Не потребують ферментного очищення чи дезінфекції пероксидним розчином. Для промивання та зберігання достатньо універсального розчину;
  • Вони значно дешевші одноденних моделей, але не надто поступаються їм комфортністю використання.

Двотижневі засоби корекції виготовляють із різних видів гідрогелю та силікон-гідрогелю, тому вони мають різні показники киснепроникності та вмісту вологи. Ви можете обрати доступні гідрогелеві КЛ з денним режимом використання, або дещо дорожчі силікон-гідрогелеві, які можна носити 2 тижні не знімаючи. 

14-денні лінзи від Solente — комфорт, доступний кожному 

Українська компанія Solente створює доступну оптику, яка не поступається європейським аналогам. У каталозі бренду є двотижневі лінзи (https://kyivlinza.ua/catalog/kontaktnye-linzy-na-2-nedeli/producer_solente/) Solente Vetana. Вони виготовлені із найсучаснішого гідрогелю — Filcon II. Цей матеріал містить 55% вологи, тому є неймовірно м’яким. Еластичні пластинки делікатно лягають на поверхню рогівки, тому не відчуваються до вечора. Це ідеальні лінзи для періоду адаптації та щоденного носіння.

Solente Vetana рекомендовані для денного режиму використання. Вони мають один із найбільших показників киснепроникності (31.7 Dk/t) серед гідрогелевих моделей. Їх можна носити протягом 12-14 годин без ризику гіпоксії. Але лишатись на ніч у гідрогелевих засобах корекції не варто. Їх краще залишати у контейнері, наповненому свіжим універсальним розчином. За ніч у розчині пластинки очищуються від білкового нальоту, бактерій та бруду. А ще зволожуються, тому до ранку стають м’якшими та комфортнішими. Спробуйте лінзи на 14 днів та забудьте про інші моделі.

Previous post Выбираем зимний комбинезон для ребёнка
Next post Оригинальные маникюрные столы: правила выбора лучших товаров