Експерти перерахували 5 кращих семимісних кросоверів

В останні роки кросовери користуються попитом на світовому автомобільному ринку.

У Росії вони і зовсім складають більше 50 % всіх нових реалізованих автомобілів.

Російські експерти склали рейтинг кращих SUV-моделей, повідомляють інтернет-джерела.

В якості критеріїв оцінки використовувалася вартість авто, його популярність, рівень надійності та відгуки автовласників.

Эксперты перечислили 5 лучших семиместных кроссоверов

Серед кросоверів можна знайти автомобілі з різною кількістю місць. У список увійшли саме семимісні моделі.

Рейтинг відкриває Hyundai Santa Fe. Бренд користується гарною репутацією. Вартість семимісної версії Santa Fe на авторинку Росії становить 2,5 мільйона російських рублів (близько 86,6 тисячі Білоруських рублів).

Під капотом транспортного засобу встановлений 2,4-літровий бензиновий двигун продуктивністю 188 кінських сил. Силовий агрегат працює в парі з повним приводом і шестиступінчастою коробкою перемикання передач.

На другій сходинці розташовується GAC GS8. Кросовер можна придбати за 1,9 мільйона російських рублів (близько 65,8 тисячі російських рублів).

Автомобіль оснащений 2,0-літровим 190-сильним бензиновим двигуном, що працює в парі з переднім приводом і шестиступінчастою АКПП.

Третє місце посіла SUV-модель Toyota Fortuner, створена на базі рамної платформи. Це не заважає активно використовувати транспортний засіб в міських умовах.

Ціна становить не менше 2,1 мільйона російських рублів (близько 72,7 тисячі Білоруських рублів).

Під капотом авто розташовується Бензиновий двигун об’ємом 2,7 літра і 166 кінських сил. Машина оснащена п’ятиступінчастою механічною коробкою передач і повним приводом.

За крок від трійки лідерів зупинився кросовер чеського виробництва Skoda Kodiaq, вартість якого становить 1,53 мільйона російських рублів (близько 53 тисяч білоруських рублів).

В якості силового агрегату використовується 1,4-літровий 125-сильний двигун, що працює разом з МКПП і переднім приводом.

Рейтинг закриває Mitsubishi Outlander, оснащений “атмосферником” MIVEC об’ємом 2,0 літра і продуктивністю 107 кінських сил.

Силовий агрегат працює в парі з варіатором і повним приводом.

На автомобільному ринку Росії транспортний засіб можна придбати за 2,1 мільйона російських рублів (близько 72,7 тисячі Білоруських рублів).

Фото: Pixabay

Previous post Топ-10 овочів, яких потрібно остерігатися
Next post Sandero, Logan і Duster представлені в бітопливних варіантах