Особливості виробництва паливних брикетів

Асортимент паливних матеріалів продовжує зростати. Одним із популярних видів палива сьогодні вважаються брикети. Їх основними перевагами є ефективність використання та цінова доступність. 

Власники приватних будинків і промислових приміщень можуть придбати брикети паливні, що виготовлені з відходів дерева та сільського господарства. Використання сучасних технологій дає змогу виготовляти біопаливо високої якості.

Сировина для виготовлення брикетів

Для створення такого біопалива застосовуються:

  • стружка та тирса;
  • тріска;
  • горбиль тощо.

Чимало матеріалів використовуються і зі сфери сільського господарства, зокрема солома, соняшникові, кукурудзяні стеблини, зернове лушпиння, дерев’яні гілки. В деяких випадках застосовуються вугільний пил і макулатура. Важливо, щоб під час горіння не виділялося токсичних речовин, які можуть нашкодити здоров’ю людей. 

Нюанси виробничого процесу

Для отримання брикетів правильної форми застосовується професійне устаткування. На сучасному ринку можна знайти якісну техніку, за допомогою якої виготовляється екологічне паливо. У виробничому процесі знадобляться дробарка, відсіювач, сушарка, транспортер, екструдер, витяжка. Відходи деревообробної промисловості піддаються повторній переробці для виготовлення продукції з оптимальним рівнем щільності.

Тверде паливо можна отримати завдяки пресуванню матеріалу під значним тиском. Особливості виробництва залежать від виду сировини. Важливою вимогою в процесі створення брикетів є наявність речовини, яка зв’язує дрібні частинки. Залежно від цього виробляються брикети з додаванням зв’язувального компонента або без нього. 

Залишки листяних порід дерев мають багато смол, які внаслідок нагрівання звязують частинки матеріалу між собою. Отже, додавати ще щось немає потреби, бо брикети й так будуть доволі міцно зв’язані. Що стосується сільськогосподарських відходів, додавання зв’язки в процесі виробництва є необхідністю. Таке екологічне паливо не забруднює атмосферу шкідливими викидами в процесі горіння, а тому є максимально безпечним для використання.

Готові брикети є доволі компактними, що дає змогу зручно складати та транспортувати їх. Перед оформленням замовлення рекомендується розрахувати необхідну кількість матеріалу з огляду на площу приміщення та тривалість опалювального сезону. Переконайтеся в ефективності такого палива, замовивши потрібну партію.

Previous post Хозяйственные товары в Сезон Хосторг
Next post Чим займається лікар-педіатр?