Будь-які види охорони від компанії Viking Lux

Існує хибна думка про те, що охорона майна – це всього лише встановлення системи сигналізації, тривожної кнопки і можливо відеонагляду. Насправді спектр послуг охоронної компанії значно ширший, що дозволяє максимально убезпечити ваше житло або бізнес від злому, крадіжки чи нападу. Знайти компанію, яка б одночасно надавала повний перелік послуг, буває непросто. Але вихід є – це охоронна компанія Viking Lux.

Послуги Viking Lux: повний перелік

Компанія існує на ринку надання охоронних послуг 20 років, має великий досвід і більше тисячі вдячних клієнтів. Головною перевагою структури є вичерпний спектр послуг, що задовольняють потреби у безпеці як фізичних осіб, так і представників бізнесу.

Які послуги надають Viking Lux:

 • Фізичну охорону, тобто фізичну присутність представника компанії на охоронюваному об’єкті.
 • Встановлення і спостереження за системою сигналізації, яка включає не лише налаштування пристроїв, а й навчання майбутніх клієнтів і розробку індивідуального плану робіт.
 • Вибір, встановлення і налаштування систем пожежної сигналізації, що складаються з датчиків вияву задимлення, горіння або тління.
 • Налаштування відеомоніторингу, з допомогою якого ви матимете змогу слідкувати за ситуацією на об’єкті 24/7 з власного телефону.

Новою послугою, що з’явилась нещодавно, є повний фізичний супровід цивільних осіб або представників бізнесу та державних структур. Важливо зазначити, що діє охоронна компанія Viking Lux на засаді законних принципів та норм, має безліч відзнак, сертифікатів та необхідних ліцензій.

Які об’єкти можуть бути убезпечені компанією?

Ще одною важливою перевагою компанії є те, що Viking Lux працюють з усіма видами майна, незалежно від призначення та розміру.

До переліку споживачів послуг компанії належать:

 • Об’єкти житлового фонду: квартири, приватні будинки, котеджі.
 • Котеджні містечка.
 • Магазини, кафе, ресторани, кіоски.
 • Дачі та дачні комплекси.
 • Відділення банків, банкомати.
 • Офісні приміщення.
 • Склади та інші об’єкти комерційного призначення.

Незалежно від виду об’єкту моніторингу працівники компанії цілодобово слідкують за ним за допомогою системи відеонагляду і готові прибути на виклик не пізніше 5-ти хвилин після спроби злому. Важливо і те, що узгодження питань і налаштування системи нерідко займає не більше 2-х годин часу. А при підписанні договору на об’єкти, що потребують охорони, ви можете оформити розстрочку під 0%.

При невиконанні умов договору охоронна компанія понесе матеріальну відповідальність за заподіяну шкоду.

Після підключення послуг охорони вам більше не потрібно буде хвилюватись за безпеку власного майна. З моменту підписання договору ваші цінні речі, папери та об’єкти бізнесу у надійних руках.

Previous post Залог здоровья ногтей и кожи рук – стерилизация инструмента
Next post Кімнатні рослини та квіти в інтер’єрі