Секрет смачного борщу: користь супу і хитрості кулінарів

Борщ вважається українською стравою, але він поширений у багатьох країнах і користується великим попитом, особливо в іноземних туристів.

Найкраще борщ готувати на яловичому або курячому бульйоні, який повинен бути зварений заздалегідь. При варінні бульйону для борщу в нього необхідно додати невелику кількість дрібно нарізаної ріпчастої цибулі, тоді він вийде набагато смачніше і наваристий і віддасть бульйону всі необхідні добавки, вітаміни і мінеральні речовини.

Борщ може бути приготований декількома способами: звичайним способом, з квасолею або зелений зі щавлем або кропивою.

У зелених борщах більше, ніж в інших, міститься велика кількість вітамінів за рахунок того, що вони менше схильні до теплової обробки. Але в будь-яких борщах знаходиться більше корисних речовин, ніж в будь-якому першому блюді, так як вони багаті великим вмістом овочів. Саме вони збагачують блюдо всіма необхідними вітамінами.

Секрет вкусного борща: польза супа и хитрости кулинаров

Щоб поліпшити смак страви, що готується, бульйон рекомендується варити в декількох каструлях. У першій м’ясо вариться до напівготовності, далі його переливають, залишаючи весь осад на дні, і вже в новій каструлі варять до повної готовності.

Далі з бульйону виймають м’ясо, дають бульйону відстоятися, переливають його без осаду і тільки потім на ньому варять борщ.

При приготуванні рекомендується не тільки засмажувати овочі з томатом або томатною пастою, а й при варінні картоплі їх невелика кількість додати в сирому вигляді. Так овочі додадуть готується страви більше користі і смаку. Додавати в сирому вигляді рекомендується не тільки цибулю і зелень, але і буряк з морквою.

Якщо в приготуванні використовують свіжу зелень, то її необхідно додавати до того, як буде занурюватися капуста, або разом з нею, і після закипання обов’язково вимикають. В іншому випадку вони втратять всі корисні поживні речовини.

Щоб посилити і поліпшити смак готується борщу, ще з давніх часів в нього додавали невелику кількість сала, потовченого з часником. Смак готового блюда ставав набагато смачніше і яскравіше.

Так само при варінні бульйону в нього кидали кілька свіжих бульб картоплі, які в подальшому розштовхували і вводили в уже повністю готову страву. У приготуванні завжди використовувалася велика кількість свіжої зелені, яка була основним джерелом вітамінів.

М’ясо як джерело білка можна було подавати окремо в посуді, але можна було і відокремити від кістки і додати в посуд вужу з готовим блюдом.

До Борщів завжди було рекомендовано подавати на окремому посуді начищений свіжий часник або цибулю, в більшості випадків рекомендувався сорокозубка, так як є більш корисним. Також в окремому посуді завжди подають сметану, так як вона дуже благотворно впливає на будь-який організм.

Користь борщу полягає в тому, що в ньому міститься велика кількість овочів, які дуже благотворно впливають на будь-який організм і приносять йому тільки корисні речовини при правильному приготуванні і подачі.

Фото: Pixabay

Previous post Рецепт правильних пельменів: хитрощі кулінарів
Next post 4 лайфхаки для любителів майонезу, яким він шкідливий