Як приховати від дружини відносини на стороні: 12 лайфхаків від чоловіків

Більшість чоловіків полігамні. Приблизно 8 представників сильної статі з 10 зраджують своїм подружжю.

Звичайно, жінки про це навіть не здогадуються. Якщо не виставляти напоказ своє велелюбність, передбачати деякі дрібниці, то проблем у відносинах з дружиною не виникне.

Як приховати від дружини коханку:

1. Відразу розповісти дівчині про сімейний стан, тому як приховати відразу від обох жінок сторонній зв’язок не вийде. Якщо вона буде знати про це, то не стане надзвонювати посеред ночі, писати незліченні повідомлення.

2. Не ходити з новою пасією в ті місця, де може виявитися знайомий, колега по роботі, подруга дружини. В цілому варто віддавати перевагу віддалені від будинку закладу, де буває небагато людей.

Как скрыть от жены отношения на стороне: 12 лайфхаков от мужчин

3. Чи не розраховуватися пластиковою карткою в ресторанах, готелях, так як при бажанні благовірна може переглянути рух по рахунку.

4. Поставити на мобільний телефон пароль, або не зберігати паролі в додатках, призначених для спілкування.

5. Не можна захоплено листуватися з коханкою, коли дружина знаходиться поруч. Вона може зацікавитися, ніж так зайнятий чоловік, ненароком прочитати листування.

6. Перевіряти на своєму одязі і в автомобілі наявність чужих волосся, речей. Бажано якомога частіше проводити прибирання в салоні.

7. Перед приходом додому оглядати своє відображення в дзеркалі, адже на щоці або на комірі цілком може залишитися слід губної помади.

8. Активно користуватися одеколоном, який заглушить аромат чужих духів. Якщо дружина має хороший нюх, то вона швидко виявить незнайомий жіночий запах, почне підозрювати недобре.

9. Завжди попереджати дружину про важливу нараді, діловій зустрічі, поїздці по роботі перед побаченням з коханкою. В іншому випадку вона може зателефонувати в самий невідповідний момент, а після намагатися з’ясувати, чому коханий чоловік не міг відповісти на дзвінок.

10. Намагатися не називати іншу жінку на ім’я, а вибрати їй ласкаве прізвисько. Іноді людина підсвідомо вимовляє ім’я іншої людини в розмові. Це може стати фатальною для шлюбу помилкою.

11. Завчасно думати про алібі, якщо намічається тривала відсутність. Бажано домовитися з близьким другом, щоб він «правильно» відповідав на питання, якщо раптом дружина буде цікавитися, куди подівся її благовірний.

12. Чи не ухилятися від виконання подружнього обов’язку. Друга половинка почне підозрювати про зв’язок чоловіка на стороні, якщо він перестане проявляти інтерес в ліжку.

Чоловіки здатні приховувати роками свої пригоди, не викликаючи підозр. Потрібно лише продумувати кожен крок.

Фото: Pixabay

Previous post 5 порад, які допоможуть чоловікам завоювати увагу скромниці
Next post Якщо чоловік психопат: що потрібно знати жінці про розлучення з ним