Якщо чоловік психопат: що потрібно знати жінці про розлучення з ним

Коли жінка виходить заміж, їй і в голову не приходить, що у неї буде складне життя з людиною, сутність якого зовсім інша, ніж вона бачить насправді.

Про те, що відбувається в сім’ях, де чоловік страждає розладом особистості, оточуючі можуть і не здогадуватися. Але факт залишається фактом: страждають дружина і діти.

Приймаючи рішення розлучитися з чоловіком-психопатом, ви повинні пам’ятати наступне:

1. Не можна заявляти йому про свої наміри розлучитися з ним.

Так як люди з порушенням психіки непередбачувані, від них можна очікувати будь-яких неприємностей. Якщо дружина повідомить горе-дружину про сварку, він неодмінно їй завадить і зробить так, що у всьому буде винна вона сама.

Если муж психопат: что нужно знать женщине о разводе с ним

Психопати володіють мистецтвом зачаровувати інших, чим не завжди володіє інший тип людей. Тому, щоб не виростити плітки на рівному грунті, ростити дітей поруч з собою і залишитися в цілому неушкодженою, варто тримати уста “на замку”.

2. Зібрати компромат на нього.

Ось вже чого по-справжньому боїться психопат-достовірної інформації, що має підтвердження! Робіть записи його криків і нападів, зберіть свідків. Ними можуть бути родичі, сусіди, подруги.

Якщо у нього є колишня дівчина, яка постраждала, як і ви, знайдіть її. Запишіть все, що вона може розповісти про нього, зробіть скріншот вашої переписки з нею. Всі зібрані аргументи можуть стати в нагоді в суді.

3. Сховайте документи: ваш паспорт, свідоцтво про шлюб, про народження дітей, документи на будинок та інші.

Він обов’язково схопиться їх, коли дізнається про розлучення.

4. Плануйте виїхати від деспота якнайдалі.

Психопату характерно переслідувати свою жертву. Це означає, що ви повинні мати чіткий план пересування. Чи не розповідайте спільним знайомим про свою задумом. Виключіть всі ризики, пов’язані з шлюборозлучним процесом. Про це знаєте лише ви і хтось із ваших близьких.

5. Не йдіть на приводу ваших емоцій і почуттів.

Ними можуть бути жалість, спогади про минуле, надія на те, що чоловік все ж зміниться і так далі. Сентиментальність стане підводним каменем, і вам непросто буде попрощатися з тим, хто мучить вас і дітей.

6. Знайдіть захист.

Зараз діють спеціальні притулки для жінок, які постраждали від домашнього насильства. Але якщо за Вашою спиною є заступник у вигляді батька або іншого чоловіка, дайте зрозуміти «катові», що він буде покараний. Психопати зазвичай лякаються подібного.

6. Психологічна допомога.

Всім жінкам, які постраждали від чоловіка-психопата варто звернутися до психолога, який допоможе не боятися труднощів.

Будь розлучення негативно позначається на емоційному стані людини. Зараз не час звинувачувати себе в тому, що трапилося і впадати в депресію. Вам будуть потрібні сили для боротьби, щоб врятуватися від гвалтівника.

Не можна заперечувати, що тиран відняв у вас кращі роки життя. Головне, ви усвідомили безглуздість відносин, які забирають ваші сили і здоров’я. Тепер з’явилася віра в краще майбутнє без присутності психопата.

Фото: Pixabay

Previous post Як приховати від дружини відносини на стороні: 12 лайфхаків від чоловіків
Next post Чи виходити заміж вдруге? 8 причин на користь повторного шлюбу