За якими ознаками можна обчислити жінку-жертву в стосунках

Спілкуючись з деякими категоріями жінок, неважко помітити, що панянка може соромитися або вести себе занадто скромно. Вона з якихось причин продовжує терпіти знущання з боку чоловіка.

Чим характеризується такий тип прекрасної статі? Про це піде мова в даному матеріалі.

Низька самооцінка

Жінка постійно відмовляє собі в чому-небудь. Їй неможливо вселити, що потрібно стежити за своєю зовнішністю, виглядати красиво, купувати одяг по фігурі і так далі. Розмовляючи з такою панянкою, не можна не звернути уваги на її голос, який здається дитячим.

Відчуваючи себе невпевнено, жінка сутулиться, втягнувши голову в плечі. На грунті поганого ставлення до себе вона відчуває пригніченість і депресію.

По каким признакам можно вычислить женщину-жертву в отношениях

Що не трапилося-терпи

Такий девіз жінки-жертви. Якщо її чоловік приходить п’яним додому, вона мовчки зносить його будь-які напади, виправдовуючи поведінку чоловіка тим, що людина просто трохи випив. Подібні дії вона витримає також з боку родичів, колег по роботі, подруг.

Жалість до себе

Такій жінці властиво без кінця себе жаліти. Це кидається в очі по тому, як вона завжди плачеться по телефону приятелькам, створює ілюзію хворої людини, якій потрібно співчуття. У близькому колі панянки неодмінно повинні знаходитися люди, готові співчувати їй при будь-яких умовах.

Життєва інфантильність

Якщо жертва має здібності або таланти, вона ніколи їх не реалізує, адже чекати допомоги від когось їй легше. Наприклад, така жінка буде готова терпіти жорстоке поводження свого чоловіка, вважаючи, що головне, він приносить їй гроші.

Сама ж панянка не вміє працювати так, щоб її доходи збільшувалися, тому що їй легше пристосуватися до іншого, перекласти на чужі плечі відповідальність.

Страждає емоційними розладами

В принципі їй подобається саме слово» страждати”, тому вийти зі свого проблематичного стану вона не може.

Виходить так, що жертва не знає, як це – бути щасливою і задоволеною. Привести до тями її досить важко, як би не старалися оточуючі.

Жертовний характер не передається генетично. На думку психологів, така жінка цілком здатна вийти зі свого становища. Необхідна наполеглива праця над собою, щоб звільнитися від стереотипів жертви.

Ніколи не можна опускати рук, адже бажаний результат вартий того. Представниці прекрасної статі, які боролися з синдромом жертви, змогли стати самодостатніми і впевненими в собі особистостями.

Фото: Pixabay

Previous post Зустріч з тираном: як визначити в чоловікові жорстокість
Next post Вирощування томатів: яких помилок допускати не можна, щоб не погубити урожай