5 порад, які допоможуть чоловікам завоювати увагу скромниці

Впевнених в собі, сильних і незалежних панянок чоловіки сприймають як складний об’єкт для завоювання, тому деякі представники сильної статі шукають собі більш скромних і наївних обраниць.

Але вони навіть не уявляють, наскільки складно їм дасться спілкування з такими дамами. Адже сором’язливі скромниці не люблять підпускати до себе чоловіків занадто близько, тому першого поцілунку можна чекати кілька місяців або ж зовсім витратити багато зусиль на завоювання жінки, але залишитися з нею лише друзями.

Але якщо чоловік таки зважиться спробувати щастя зі скромницею, йому краще дотримуватися певних правил, тоді шансів почати відносини з сором’язливою особливої у нього буде набагато більше.

1. Ніяких спроб змінити її

Якщо чоловікам здається, що вони зобов’язані позбавити жінку від скромності і перетворити її в справжню левицю, то у них з цією дамою нічого не вийде. Адже жінки хочуть знайти чоловіка не для того, щоб він їх міняв, вони просто хочуть бути коханими і щасливими.

5 советов, которые помогут мужчинам завоевать внимание скромницы

А всі спроби кавалера продемонструвати свої відмінні вміння дресирувальника дами сприймуть з негативом. Адже чоловікам самим би не сподобалося, якби хтось вліз в їх особистий простір і все б там зруйнував.

2. Необхідно загострити увагу на тому, що подобається їй

Якщо чоловік відразу ж почне фліртувати зі своєю скромною обраницею, абсолютно не поцікавившись її життям, інтересами і захопленнями, то вона сприйме його як несерйозного кавалера.

Тому не варто квапити події і відразу показувати свою зацікавленість, потрібно спочатку подружитися з жінкою і дати їй можливість краще дізнатися свого кавалера. Адже скромним дамам дуже важливо знати, що чоловік дійсно закоханий, тому налаштований на серйозні відносини.

3. Не потрібно шкодувати часу

Скромниця може не дозволити навіть за руку себе взяти на першому побаченні, тому взаємності від неї можна чекати дуже довго. І все ж чоловік може бути впевнений в тому, що така дівчина стане для нього відданою і неймовірно люблячої супутницею життя.

Тому йому слід діяти м’яко і обережно, щоб не здатися надмірно нав’язливим і грубим. Також не можна забувати про те, що подібні дами цінують щирість і інтелектуальність, тому примітивної показухою їх увагу привернути не можна.

4. Тихі місця для побачень

Атмосфера клубів і барів зовсім не до душі тихим і скромним дівчатам, адже вони більше звикли сидіти вдома, читати книги, дивитися фільми або веселитися в своїй невеликій компанії. Тому на перших побаченнях краще прогулятися по парку, сходити в затишне кафе або відправитися в театр.

Причому необхідно буде врахувати не тільки інтереси обраниці, а й свої, адже якщо жінка помітить, що чоловік насправді терпіти не може відвідування музеїв і театрів, але все ж робить це заради неї, то вона відчує себе досить ніяково.

5. Повна зміна тактики

Якщо чоловік звик міняти жінок кожні два тижні, то тактика завоювання у нього буде абсолютно невідповідна для скромних і сором’язливих дам.

Адже самовпевнені і вперті чоловіки, які звикли досягати свого будь-якими способами, тільки відштовхують таких жінок і змушують сумніватися в порядності всіх представників сильної статі. Тому-менше напору, більше щирості.

Фото: Pixabay

Previous post 4 помилки жінок у шлюбі, або як зберегти сім’ю
Next post Як приховати від дружини відносини на стороні: 12 лайфхаків від чоловіків