10 ознак того, що Ви знайшли когось дійсно особливого

Коли ви зустрінете особливу людину, ви помітите в ньому певні якості і характеристики, які змусять вас задуматися про те, щоб почати зустрічатися з ним. Хочете дізнатися, що це за якості? 

Ось 10 ознак того, що Ви знайшли когось по-справжньому особливого:

1. Хтось по-справжньому особливий буде намагатися з усіх сил, щоб домогтися вашої довіри.

У спілкуванні з таким партнером слід очікувати чесності і довіри. Це стосується їхнього фінансового становища, здоров’я, роботи та інших сфер їхнього життя. Можливість довіряти своєму партнерові-це основа відносин.

10 признаков того, что вы нашли кого-то действительно особенного

2. Ви знайшли когось, хто знаходиться в гармонії зі своїми емоціями.

Любов-це тільки одна з багатьох емоцій, з якими доведеться зіткнутися у відносинах. Якщо ви знайшли людину, яка може приборкати свій гнів і страх, то ви можете бути щасливі, так як знайшли хорошого партнера.

3. Ви знайшли когось, хто поважає ваші потреби, як свої власні.

Щоб відносини були успішними, потрібні двоє. Якщо ваш партнер знає, як задовольнити ваші потреби і при цьому переконатися, що його власні потреби також задоволені, то значить, що він володіє мистецтвом ведення переговорів. Важливо знаходити компроміси в будь-якій ситуації!

4. Ви знайшли когось, хто піклується про себе.

Той, хто знає, як важливо спочатку полюбити себе, є хорошим партнером. Турбота про себе за допомогою правильного харчування, підтримки фізичної форми і балансу психічного і емоційного стану допомагає вам стати краще. Якщо ваш партнер теж це знає, то це ознака того, що Ви знайшли особливого партнера.

Однак не варто плутати любов до себе з нарцисизмом!

5. Ви знайшли когось, хто знає, що таке активне слухання.

Здатність відкласти все інше і зосередитися тільки на вас і на тому, що ви говорите, є одним з головних якостей особливого партнера. Ще краще, якщо ваш партнер може пояснювати речі чітко, коротко і в тому стилі, який відповідає вашому.

Спілкування також важливо для довіри. Те, як багато Вам розповідає ваш партнер, повністю залежить від його рівня комфорту поруч з вами.

6. Ви знайшли когось, хто звертає увагу на ваші сигнали.

Ніхто не може читати думки, але ви завжди робите натяки на мові жестів. Вираз обличчя може показати, чи подобається вам одяг вашого партнера чи ні, перш ніж він навіть запитає вас. Якщо він може прочитати ваші сигнали, то Ви знайшли хорошого партнера.

7. Ви знайшли когось, хто вас підтримує.

Одне дослідження показало, що ті жінки, які отримували достатню підтримку від свого романтичного партнера, бачили себе в кращому світлі і менше турбувалися про зовнішній вигляд.

8. Ви знайшли когось, хто не проти зобов’язань.

Прихильність до одного романтичного партнера підходить не всім, але якщо ваш партнер радий бути пов’язаним з вами і ні з ким іншим, то ви дійсно знайшли особливого партнера.

9. Ви знайшли когось, хто змушує вас сміятися.

На жаль, життя не складається з одних “білих смуг”. Будуть і погані часи. Хтось захворіє, хтось втратить близьку людину, хтось втратить джерело доходу і т. д.

Партнер, який допоможе впоратися з труднощами, дасть час для скорботи і розради, а потім знайде спосіб повернути посмішку на ваше обличчя, — це перлина, і ви повинні дякувати небеса за такого партнера.

10. Ви знайшли когось, хто не залежить від вас 24/7.

Ніхто не хоче маріонетку в якості партнера. Ваша друга половина повинна мати власне життя, захоплення, мрії і почуття хвилювання з приводу тієї долі, що їх чекає. Якщо мрія загальна, то це згуртує вас ще більше!

Передрук даного матеріалу заборонена.

Фото: Pixabay

Previous post ТОП-5 лайфхаків для міцного шлюбу
Next post Як уникнути сварок з коханою людиною