4 помилки жінок у шлюбі, або як зберегти сім’ю

Не завжди в сімейному житті буває все гладко, і тому у багатьох пар часом з’являються думки про розлучення.

У моменти, коли таке бажання досить сильно, варто викинути погані думки з голови або як мінімум подивитися на все інакше.

Бажання знайти ідеального партнера

Багато жінок в подібних ситуаціях починають думати, що можуть знайти собі іншого чоловіка, набагато краще попереднього. Це питання спірне. Адже статистика, яку показали численні опитування, говорить про те, що люди, які вступили в повторні шлюби, знаходять такі ж мінуси і у другого партнера, і у третього. Треба зрозуміти, що змінюються кохані, але ми самі не змінюємося.

Звичайно, якщо чоловік піднімає руку або постійно п’є, то ніяких коливань бути не повинно, і ніхто не засудить – кожна жінка повинна бути щаслива.

4 ошибки женщин в браке, или как сохранить семью

Порівнювання чоловіка з іншими чоловіками

Ще однією помилкою є те, що жінка починає порівнювати свого благовірного з сусідом або чоловіком подруги. Всі розповіді подруг, в яких вони щиро розхвалюють своїх чоловіків, не варто приймати близько до серця.

Нормальна жінка ніколи не похвалиться, що чоловік не ночував кілька днів вдома. Тому, коли подружка повідає, який же у неї чоловік чудовий, згадайте плюси і свого милого.

Ні в якому разі під час скандалів не дозволяйте собі порівнювати чоловіка з іншими. Такі висловлювання не тільки завдають удару по самолюбству другої половинки, а й характеризують поведінку дружини як деструктивне. Адже колись і чомусь ви зробили вибір на користь саме цього чоловіка!

Спроби змінити характер чоловіка

Не варто також вірити в казки, що завтра все різко зміниться. Характер людини формується в середньому до 18-20 років, і якщо вікова категорія пари вище, то змінюватися буде важкувато.

Треба почати сприймати партнера таким, яким він є, і навчитися розуміти один одного, а іноді і підлаштовуватися.

Звинувачення чоловіка у відсутності любові

Ще одна крайність, в якій жінка прагне звинуватити чоловіка: «ти мене не любиш!”або” ти мене розлюбив!”При цьому в більшості випадків вона знає, що чоловік її любить, звичайно ж любить, і не дарма погоджується переключити канал на її улюблену передачу.

Хоча навряд чи ця передача його радує. Кожен чоловік висловлює свою любов по-різному. І навіть якщо він не співає вам дифірамби, згадайте все те хороше, що було між вами і що відбувається зараз.

Розлучення-найлегший спосіб вирішити проблему. Руйнуючи сім’ю, подружжя заподіюють один одному біль. До того ж, багато хто після розлучення, поживши з декількома партнерами, мріють повернутися до колишнього, але буває вже пізно.

Розлучення-своєрідна поразка. Він означає, що жінка не змогла зберегти своє гніздечко. Тому намагайтеся шукати причини проблем і вирішувати їх, а розбігтися найлегше.

Фото: Pixabay

Previous post Весілля не буде. 15 відмінностей хлопця і потенційного нареченого
Next post 5 порад, які допоможуть чоловікам завоювати увагу скромниці