Розлучитися або залишитися? 6 ситуацій, які допоможуть це зрозуміти

Розлучитися або зберегти відносини? Така проблема виникає у багатьох пар. Перш ніж ти зважишся сказати «прощай», не поспішай.

Перед тим як підвести остаточну межу, подумай над відносинами, в які ти вклала стільки сил і емоцій. Спробуй проаналізувати причину, яка тебе так хвилює.

Сподіватися на свою інтуїцію не завжди вірно. Якщо свої відносини ти осягаєш розумом, а не серцем, легко зробити помилкові висновки.

Почуття невпевненості у власному рішенні змусить тебе задуматися над причинами, що спонукали припинити відносини.

Расстаться или остаться? 6 ситуаций, которые помогут это понять

Приклади найневдаліших причин для розставань.

1. Сварка як причина для розставання

Сварки і примирення — головний показник того, що ви небайдужі один одному. Будь-який конфлікт не повинен ставати приводом для розставання.

Будь-яка сварка складається з відмінності темпераментів. Уміння залагодити конфлікт і висловити претензії в нешкідливій формі приходить не відразу.

Сварки допомагають пізнати один одного, тому що навіть дуже врівноважена людина може вийти з себе. Кожен конфлікт допомагає краще пізнати властивості характеру.

А це означає, що ваші відносини переходять на новий рівень, що дозволяє ближче пізнати дорогу людину. Якщо ви будете готові до сварок, значить, ви обов’язково відчуєте бурхливе примирення.

2. Розлучитися через дурні ревнощі

Якщо ти міцно зайняла місце в його серці, зовсім не означає, що ти стала центром Всесвіту. Безперечно, що ти мила, добра і гарненька і він тебе любить. А світ навколо сповнений красивих жінок. Але це не означає, що він буде згадувати кожну привабливу дівчину, на яку вчора звернув увагу. Адже ти звертаєш увагу на цікавих чоловіків.

Просто ми так влаштовані. Оточуючих часто порівнюємо з собою, захоплюємося чужою красою. Спробуй поставитися до цього з гумором.

Запропонуй партнеру за кожен зацікавлений погляд на чужі принади зробити тобі неординарний комплімент. Побачиш, як підвищиться твоя впевненість. Хіба дурні ревнощі-привід розлучатися?

3. Розлучитися заради кар’єри

Усвідомлювати себе важливою і незамінною людиною приємно і корисно для самооцінки.

Якщо від твого рішення залежить доля проекту, звіту або величезної кількості людей, це робить тебе цілісною особистістю. Але чи варто така значимість розриву відносин з коханою людиною?

Незамінних людей немає. У космонавтів є дублери, у швидкої допомоги чергові бригади. Кар’єра вимагає великої уваги. Але чи варто заради кар’єри відмовлятися від радості спілкування з коханим чоловіком?

4. Якщо ти не віриш в любов, це не привід для розставання

Погані спогади, нещасна любов, негативний досвід. Такий багаж спогадів супроводжує кожного, тому що ми живі люди.

Якщо твої минулі спогади такі важкі, не варто тягнути минулий негатив в своє нове життя. Така тяжкість спогадів може зіпсувати будь-які відносини.

Якщо ти використовуєш життєві уроки на благо для себе, ти придбаєш життєву мудрість. Тобі залишиться подякувати долі за те, що нові відносини ти будеш сприймати по іншому.

5. Чоловік глухий до твоїх слів

Помилятися на рахунок, що партнер повністю «твій», дуже легко. Твої очікування, щоб він поводився саме так, як хочеш ти, — егоїстичні.

Якщо ти хочеш абсолютного підпорядкування, краще заведи собі собаку. Але не очікуй повного підпорядкування, тому що собаку теж потрібно любити. Змінити людину не можна.

Постарайся зрозуміти і прийняти партнера таким, який він насправді. Не поспішай розлучатися, навіть у пошуках ідеалу.

6. Відчуття щастя непостійно

Відносини існують, щоб створювати щастя. І такій роботі над собою потрібно приділяти чимало часу, щоб заслужити любов.

Навіть якщо відносини часом приносять біль, відповідальність за розчарування лежить на обох партнерах.

Якщо ви подолаєте суперництво і станете не тільки союзниками, а й співпереживають один одному людьми, то ваша любов стане вашим щастям!

Передрук даного матеріалу заборонена.

Фото: Pixabay

Previous post Як уникнути сварок з коханою людиною
Next post Полуничний лимонад