Як повернути довіру коханого, якщо з’явилося відчуття, що все вже втрачено

Ідеальних людей не існує, при цьому більшість допускає серйозні помилки, які неможливо пробачити. Досить згадати тільки одну просту статистику: 23% чоловіків і 19% жінок змінювали.

Звичайно, далеко не всі були спіймані, а ті, кого помітили і пробачили, думають, як повернути довіру.

Вважається, що, якщо людина зрадив один раз, він буде це робити без зупинки протягом усього життя. Заслужити довіру зовсім не просто, але є кілька комплексних рекомендацій, яких варто дотримуватися.

Не намагайтеся зменшувати біль

Думаєте, можна зменшити біль, яку отримав кохана людина? Тому, розповідаючи про свій вчинок, багато хто звик утримувати певні факти, щоб зайвий раз не завдати біль. Але важливо зрозуміти одне просте правило: будь-яка людина постійно прокручує факти, сказані слова і аналізує їх.

Как вернуть доверие любимого, если появилось ощущение, что все уже потеряно

Через певний час будь-яка людина помітить, що був факт обману або недомовленості. Якщо почали про щось говорити, ні в якому разі не можна обманювати або приховувати певні факти. Будь-яка людина по крихтах буде збирати все, що сталося, а це перетворить його життя в кошмар. А якщо вийде знаходити нові факти або інформацію, то прояв негативу значно посилиться.

Говоріть тільки правду

Довіра у відносинах-це завжди тендітна штука. Якщо вас зловлять на обмані хоча б один раз, далі про довіру мова йти не буде. Багато психологів в такій ситуації рекомендують постійно розповідати правду. Звичайно, щоб заслужити довіру, має пройти кілька місяців і навіть років. Але іншого шляху тут просто немає.

Не можна атакувати

Звинуватити в своєму обмані іншу людину-це найпростіший і ефективний спосіб. Але як себе повинен відчувати обдурена людина, якщо на нього ще й нападають? Він намагається пробачити, тому відчуває сильне моральне потрясіння. Будь-який моральний тиск може тільки погіршити ситуацію і спровокувати додаткові конфлікти.

Не можна бути підсудним

Обдурена людина дуже часто починає дорікати і постійно згадувати про ганебний вчинок. Звичайно, проявляти агресію на його адресу не варто. Але хіба є сенс постійно бути підсудним?

Краще один раз відкрито сказати: мені дуже шкода, що так вийшло, але навіщо мені згадувати про це все життя, я і так переживаю. А якщо отримувати порцію критики регулярно, такі відносини навряд чи проіснують довгий час.

Не втягуйте інших людей

Чуючи про зраду свого близької людини, більшість людей починають просити допомоги у своїх знайомих або їм просто потрібно поділитися власними переживаннями. Але якщо говорити чесно, як можуть допомогти інші люди?

Вони не бачать ситуацію в цілому, тому правильні висновки точно не прозвучать. І найголовніше-багато хто просто бажає зла.

Дайте більше доступу

Якщо трапився факт обману, варто давати максимальний доступ своєму партнерові. Варто почати з соціальних мереж, віддаючи йому всі паролі. Також краще прибрати пароль з мобільного телефону і залишати його завжди на видному місці.

Як показує практика, якщо демонструвати свою відкритість, можна швидше отримати прощення.

Фото: Pixabay

Previous post Які речі можуть зіпсувати враження від інтер’єру
Next post 7 нестандартних способів, які зміцнять відносини