Які речі можуть зіпсувати враження від інтер’єру

Загальне враження від інтер’єру квартири можуть зіпсувати цілком буденні речі, від яких заради естетики варто позбутися.

Фахівці вважають, що таких речей маса і в першу чергу на допомогу людям має приходити внутрішньо почуття стилю. Однак існують деталі, які всупереч усьому присутні у багатьох:

1. Стрічка для мух. На багатьох подібний засіб захисту від комах надає страхітливу дію, і не дивно: індустрія так сильно зробила крок вперед, пропонуючи москітні сітки, спеціальні пристрої та інше. Якщо вам не хочеться бути сусідами з комахами (що логічно), то продумайте здорову альтернативу, а не перетворюйте свою квартиру в сільський магазин.

2. Меблі радянських часів. Так, її робили якісно і” на століття”, але не варто залишати такі меблі вдома. Вона “старить” не тільки саме приміщення, але і значно збільшує вік власника. Навіть якщо ви впевнені, що старий диван гармонійно вписується в вітальню, то повірте, ви помиляєтеся. Гості, звичайно, будуть делікатно мовчати, не бажаючи вас образити.

Какие вещи могут испортить впечатление от интерьера

3. Хаос на стелажах. Багато дизайнерів радять підбирати меблі з відкритими полицями, так як вони цікаво виглядають, але тільки за умови порядку. Якщо ви вибрали такі меблі, то намагайтеся не захаращувати простір, а дотримуватися гармонію.

4. Занадто багато меблів. Найчастіше, женучись за комфортом і функціональністю, люди набувають меблів більше, ніж слід було. У підсумку, коли приходять гості, вони себе почувають дуже незатишно, так як квартира здається набагато тісніше. При виборі меблів вибирайте самі функціональні компактні моделі, щоб зайняти якомога менше місця.

5. Брудна підлога і вікна. Тримайте своє житло в чистоті, тоді будь-який ремонт буде здаватися більш стильним. Зрозуміло, не варто мити вікна щодня, але не варто забувати про їх наявність. Брудні підлоги не тільки псують враження, але і далеко не корисні для стану здоров’я мешканців квартири, так що не лінуйтеся зайвий раз пропилососити.

6. Магніти на холодильниках. Кожна людина намагається відвезти частинку відпочинку з собою. Однак не варто перетворювати дверцята холодильника в музей подорожей. Якщо вам сильно подобаються магніти, то обмежтеся парою штук, а інші приберіть.

Фото: Pixabay

Previous post Прості та корисні поради щодо дизайну
Next post Як повернути довіру коханого, якщо з’явилося відчуття, що все вже втрачено