Прості та корисні поради щодо дизайну

Якщо підходити до питання дизайну інтер’єру докладно і виважено, то за великим рахунком можна обійтися і без допомоги фахівця.

Важливо пам’ятати про наступні моменти:

1. Меблі. Для маленьких квартир велика меблі в темних відтінках-табу. Вона просто забере весь простір. До того ж, темні тони без правильного обігравання може створити незатишну похмуру атмосферу в квартирі, в якій не захочеться перебувати. Якщо існує проблема низької стелі, то варто розглянути компактну мініатюрну меблі.

2. Смуга. Пам’ятайте: вертикальні смужки можуть вирішити проблему низьких стель, а горизонтальні — маленької площі. Обов’язково враховуйте даний фактор при виборі шпалер.

Простые и полезные советы по дизайну

3. Освітлення. Як правило, радять використовувати всі джерела світла по максимуму, як декоративні, так і природні. Наприклад, використання дзеркал або скла допоможе відбиватися світлу всередині квартири, а прозора пластмасова меблі подарує відчуття легкості. Також задумайтеся про те, щоб зробити багаторівневе освітлення. На думку дизайнерів, саме правильно вирішене питання освітлення говорить про якість самого дизайну.

4. Омбре. Такий спосіб обробки також варто розглянути при проблемі низьких стель. Або ж розглянути варіант бра, які будуть спрямовані вгору.

5. Подіум. Незамінна річ для мініатюрного простору: і функціонально, і візуально розширює використовувану територію.

6. Питання кольору. Тут все просто: в ідеальному варіанті дизайну не повинно бути більше 5 кольорів, а оптимальна кількість — 3. Будьте обережні з контрастами і використанням кислотно яскравих відтінків: мода приходить і йде, тренди змінюються, а вам в квартирі ще жити і жити. Для тісної кімнати вибирайте тільки білий або світлий колір обробки, щоб створити відчуття простору.

7. Колір меблів. На думку професіоналів, ідеальним стане сірий варіант: він не краде простір, не акцентує увагу на недоліках або легкому безладді. Також на сірої меблів буде менше видно пил.

8. Килим. Рекомендується круглої форми: він збільшує територію і створює в будинку потрібну атмосферу теплоти і гармонії.

Фото: Pixabay

Previous post Стиль лофт в умовах квартири: 5 лайфхаків
Next post Які речі можуть зіпсувати враження від інтер’єру