Як правильно оформити кімнату для гостей: поради дизайнера

Обзавестися таким приміщенням, як кімната для гостей, можуть собі дозволити власники великих квартир або будинків.

Однак, гостьову можна оформити навіть на дачі. Існує кілька правил, яких варто дотримуватися при оформленні даного приміщення:

1. Чорний колір-табу. Колірна гамма повинна бути такою ж, як і скрізь. Не можна використовувати фотошпалери – це теж вважається ознакою поганого смаку.

2. Розташування. В умовах квартири – будь-яка кімната. В умовах будинку: або на першому поверсі поблизу від кухні, або далека кімната на другому поверсі. Для одного гостя розмір кімнати може становити 6 кв. м, а для двох – 12 кв. м.

Как правильно оформить комнату для гостей: советы дизайнера

3. Освітлення. Повинні бути присутніми два види: основне і додаткове.

4. Декор. Він повинен бути ненав’язливим і збігатися із загальною концепцією квартири. Варто розмістити 2-3 предмета мистецтва нейтральної стилістики. Якщо ви захочете обійтися без них, то від такого рішення сильно постраждає інтер’єр, який стане безликим. Штори варто вибирати максимально ненав’язливі і однотонні.

5. Килим. Краще вибирати недорогий варіант невеликого розміру для створення затишної атмосфери.

А ось що дизайнери говорять про необхідних меблів:

Спальне місце. Якщо ви плануєте запрошувати сімейну пару, то обзаводитеся стандартної ліжком. Якщо гості у вас рідко, а гостьову ви використовуєте в якості другої вітальні, то поставте тахту. Також може підійти стильна лежанка.

Стола. Кращий варіант-круглий стіл не більше 60 см, щоб на ньому в разі необхідності міг розміститися ноутбук.

Стілець або крісло. Якщо до вас приїжджає одна людина, то ви можете влаштувати чаювання: гість розміститься на тахті, а ви на кріслі. 

Приліжковий столик або тумбочка. В основному підходять для великих кімнат. Розміщуються поруч з ліжком.

Місце для зберігання речей. Для одного гостя цілком вистачить комода для розміщення його особистих речей. У разі довготривалого візиту або двох гостей, варто передбачити варіант класичного шафи, в якому можна спокійно розмістити одяг. Бажана висота повинна бути близько 170 см.

Фото: Pixabay

Previous post Дизайн дитячої кімнати: типові помилки
Next post Як вирішити проблему маленької кухні: поради дизайнера