Як вирішити проблему маленької кухні: поради дизайнера

Не всім пощастило бути володарем просторої кухні.

Купуючи Вторинне житло, багато власників змушені стикатися з проблемою дуже маленьких кухонь. На думку фахівців, навіть маленький простір можна зробити стильним, функціональним і затишним.

Головне дотримуватися наступних порад:

1. Не купуйте типові меблі. Виходячи з ваших параметрів, може підійти тільки індивідуальний підхід. Багато виробників меблів надають послугу по дизайну без оплати, від якої не варто відмовлятися. Враховуйте, що меблі повинна бути максимально компактною, але в той же час і місткою. Вибирайте тільки світлі відтінки, щоб темний колір не забирав простір, якого і так немає.

Как решить проблему маленькой кухни: советы дизайнера

2. Освітлення. Хороший світло створює ілюзію простору. Вибирайте багаторівневі варіанти. Також варто звертати увагу на яскравість лампочок: вони не повинні бути стерильно “лікарняного” кольору. Віддайте перевагу хорошим яскравим варіантів.

3. Барна стійка. Якщо у вас немає маленьких дітей, то такий варіант однозначно вартий уваги. До того ж, барну стійку можна комбінувати з маленьким столом. При такому рішенні у вас буде місце і для приготування їжі, і для її прийняття.

4. Концепція відкритих стелажів. Деякі помилково вважають, що відкриті полиці захаращують простір і роблять його значно менше. Однак дане твердження вірне лише в тому випадку, якщо господар квартири не буде підтримувати порядок.

5. Колір. Звертайте увагу тільки на світлі відтінки, можна навіть на скло та інші прозорі варіанти. Так кухня придбає легкість.

6. Вбудована техніка. Вибирайте найсміливіші варіанти. Якщо ви живете один, то подумайте: а чи є у вас необхідність в стандартній газовій плиті? Спробуйте варіант з двома конфорками або ж зовсім замініть на мультиварку. У тому випадку, якщо щось не поміщається, не потрібно панікувати: шукайте вільні ніші по дому або ж (якщо вам пощастило) використовуйте комору по максимуму.

7. Двері. Відмовтеся від їх використання. Можна кухню поєднати з вітальнею, і тоді тіснота не буде настільки відчутною. Або ж вибрати варіант обробки такий же, як і в коридорі, що буде створювати враження продовження.

Фото: з відкритих джерел

Previous post Як правильно оформити кімнату для гостей: поради дизайнера
Next post Стиль лофт в умовах квартири: 5 лайфхаків