Стиль лофт в умовах квартири: 5 лайфхаків

Незважаючи на те, що тенденції в світі дизайну постійно змінюються, стиль лофт як і раніше залишається актуальним і затребуваним.

Хтось без пам’яті закохується в його романтику, але вважає, що не може собі дозволити через те, що живе в квартирі.

Так, в момент свого зародження лофт практикувався виключно в промислових будівлях і просторих будинках, проте в сучасних умовах цілком можна перенести його звабливу естетику на територію квартири.

Головне пам’ятати про наступні радах:

Стиль лофт в условиях квартиры: 5 лайфхаков

1. Вагомі деталі. Можна цілком залишати стелі в чорновому варіанті обробки – буде виглядати цілком в стилістиці лофт. Не забувайте про важливі деталі і предметах мистецтва, які так часто зустрічаються в класичних прикладах даного варіанту дизайну. Фахівці рекомендують відмовитися від матеріалів-імітаторів: набагато правильніше буде витратитися на справжню цегляну кладку, яка буде повністю відповідати атмосфері, ніж намагатися зробити бюджетну плитку “під лофт”. Таким способом ви нікого не обдурите (в тому числі і себе).

2. Двері. Від них варто або відмовитися зовсім, підтримуючи концепцію повністю відкритого простору, або вибирати старі “сільські” моделі. Однак дизайнери нагадують, що за великим рахунком, вони вам і не потрібні.

3. Індустріальні предмети. Тут справа може обмежитися лише вашою фантазією і бюджетом. Дуже здорово буде виглядати антикварна річ, що передає дух промислового періоду розвитку суспільства.

4. Бар. Якщо простір кухні вам не дозволяє обзавестися барною стійкою, то ви можете виділити для неї куточок у вітальні, оформивши за своїм смотрению. Такий вибір буде вельми органічним і концептуальним.

5. Вільний простір. Можна створити потрібне враження навіть на обмеженій території: головне – дотримуватися основних правил (відсутність великогабаритних меблів, табу на темні тони обробки і предметів інтер’єру, продумана система освітлення і т.д.). Дотримуючись концепції стилю лофт ви повинні розуміти, що не можете собі дозволити перевантажувати простір, а тим більше, захаращувати його непотрібними предметами. При обмеженій території кожен об’єкт повинен бути продуманий до деталей – тільки так зможе скластися ідеальна картинка.

Фото: з відкритих джерел

Previous post Як вирішити проблему маленької кухні: поради дизайнера
Next post Прості та корисні поради щодо дизайну