Дизайн дитячої кімнати: типові помилки

Дитяча кімната-важливий фактор у розвитку особистості дитини.

Саме тому варто враховувати типові помилки і не допускати їх:

1. Слідування модним трендам. Не варто відразу ж втілювати вподобану ідею в життя: на фото в соціальній мережі все виглядає красиво, але для дитини набагато важливіше гармонія. Віддайте перевагу спокійним тонам і натуральним матеріалам як в обробці, так і в меблях.

2. Занадто яскраві кольори. Така гамма може надати неправильний вплив навіть на дорослу людину. Дитині потрібен якісний відпочинок в особистому просторі. Намагайтеся вибирати нейтральні варіанти обробки.

Дизайн детской комнаты: типичные ошибки

3. Спеціальні дитячі меблі. На думку професійних дизайнерів, такі меблі вважається показником відсутності смаку. Гарні лише антикварні варіанти, а на сучасні звертати уваги не варто. Краще віддайте перевагу” дорослої ” меблів.

4. Значна кількість місць для зберігання. У дитини немає потреби у великій кількості речей. Виходячи з цього кілька нерозумним буде рішення обставити дитячу за допомогою великого шафи і комодів.

5. Недостатнє освітлення. У кімнаті дитини освітлення повинно бути якісним: не варто використовувати ті лампочки, що спотворюють кольору. Також варто потурбуватися про додаткові джерела світла. Бажано використання багаторівневого освітлення.

6. Оформлення кімнати відповідно до віку. Не варто вважати, що дитині буде завжди подобатися той інтер’єр, що ви ретельно створювали. Дизайнери закликають спиратися на класику, а індивідуальність приміщенню надавати за допомогою тих речей, що легко демонтувати або просто прибрати.

7. Загальна кімната. Все-таки у кожної дитини має бути свій особистий простір, де він міг би розслабитися і відпочити. Не варто селити дітей разом: постарайтеся забезпечити кожного своєю кімнатою.

8. Занадто велика площа. Не варто виділяти для потреб дитини найбільше приміщення, адже більшу частину часу ви все одно будете проводити в вітальні. Дизайнери вважають, що дитині буде достатньо простору в 10 кв.метрів.

Фото: Pixabay

Previous post Основні помилки в плануванні квартири
Next post Як правильно оформити кімнату для гостей: поради дизайнера