Розсада в лютому: що пора сіяти?

Сіяти насіння овочів легко і весело, і зараз саме час почати. Просто дотримуйтесь цих порад.

Зараз найкращий час для початку вирощування своїх овочів.

Ми все більше усвідомлюємо, що знаходиться в їжі, яку ми купуємо, скільки повітряних миль вона пройшла і розмір її вуглецевого сліду з точки зору води і енергії, використовуваної в її виробництві. Ми також більш обізнані про смак і про те, наскільки сильно обмежений наш вибір, коли мова заходить про сорти.

Деякі щасливчики можуть купити певні овочі там, де вони ростуть органічно і де є широкий вибір смачних сортів, але у більшості людей немає такої можливості.

Рассада в феврале: что пора сеять?

Для тих, хто захоплений, має час і трохи простору, ВИРОЩУВАННЯ своїх овочів – це відмінний варіант. Це легко і приємно, і зараз прекрасний час, щоб почати свій вегетаційний рік. Вам не потрібна теплиця. Яскравий підвіконня, оранжерея або ганок ідеальні для того, щоб почати вирощувати численні культури прямо зараз.

Вони потребують хорошого освітлення і рівномірно теплої температури, плюс трохи турботи і уваги. Є кілька переваг раннього посіву.

Серед головних кандидатів на посів зараз найпопулярніша група для вирощування в домашніх умовах-так званий “середземноморський” сет, що включає помідори, перець чилі, солодкий перець і баклажани. Ці ніжні рослини потребують раннього посіву в приміщенні, з достатньою кількістю тепла, щоб прорости і вирости.

Насіння овочів проростуть тільки при достатньому теплі і воді. І це необхідно підтримувати, щоб вони добре проростали – коливання температури можуть призвести до поганих врожаїв.

Тим не менш, більша частина овочів для вирощування витривала, так чи є перевага в тому, щоб посіяти урожай рано і під покровом, коли насіння прекрасно можуть вирости зовні?

Простіше кажучи, чим швидше ви змусите рослини прорости, тим швидше вони почнуть давати урожай. І якщо ви посієте ті ж сорти безпосередньо на овочевий ділянку пізніше, ви зможете збирати урожай протягом більш тривалого сезону. Ви можете їсти горох, шпинат і безліч інших овочів з травня і по осінь.

Ще одна відмінна причина для раннього початку посіву насіння – це те, що ви можете збирати рослини і їсти їх, коли вони молоді і ніжні. Це особливо важливо для салатних культур.

Чим вони молодші, тим краще вони на смак і тим більше в них міститься вітамінів і мінералів. Ви можете зібрати їх цілком або вирощувати їх, періодично зрізуючи кілька листя.

Всі салати з капусти, включаючи рукколу, різні гірчиці і східні листя, такі як мізуна і мібуна, швидко ростуть і будуть готові до першого врожаю вже через місяць після посіву.

З цими врожайними культурами ви зможете збирати урожай три рази, а коли вони в кінцевому підсумку стануть трохи жорсткіше, ви можете покласти їх в спекотне для їх грандіозного фіналу.

Салати теж універсальні, з потенціалом для трьох різних врожаїв від однієї сівби. Деякі з них, вирощені на підвіконні або в теплиці, можна їсти у вигляді дитячих листя; потім, через кілька тижнів, у вигляді молодих серцевинних салатів; і, нарешті, якщо пересаджувати їх на вулицю, у вигляді повнорозмірних салатів.

Ранній посів корисний для багатьох зимостійких культур. Наприклад, цибулю-порей краще сіяти в лютому, обережно висипаючи насіння над компостом у великий горщик.

Коли вони проростуть, горщик потрібно перемістити назовні і вирощувати, поки стебла не досягнуть товщини олівця. Потім потрібно вийняти їх з горщика, обрізати коріння і верхівки і висадити на овочевий ділянку, зариваючи в глибокі лунки, зроблені за допомогою черпака.

Хоча в лютому рано сіяти ніжні баштанні культури-кабачки, гарбузи і огірки, – але ви можете це робити. Просто майте на увазі, що вони будуть швидко рости і їх потрібно регулярно садити.

Отже, зараз прекрасний час для посіву насіння більшості овочів. Це збільшує шанси виростити багато смачних культур і насолоджуватися плодами своєї праці в ранні терміни.

Фото: Pixabay

Previous post Як перестати витрачати гроші в нікуди: 5 порад фінансистів
Next post Як отримати високий урожай огірків без теплиці