Стильна ванна: 5 простих порад від дизайнерів

Для того, щоб зробити ванну кімнату лаконічною і стильною досить дотримуватися простих правил.

Дизайнери виділяють 5 моментів, на які варто звернути увагу:

1. Елементи фітодизайну. Звичайно, розміри ванних кімнат часом сильно відрізняються один від одного: комусь пощастило з просторим приміщенням, а хтось намагається поєднати функціональність і дизайн на обмежених квадратних метрах. Однак, якщо метраж Вам дозволяє, то додайте в ванну рослини: вони не тільки очищають і дезодорують повітря, але і роблять простір унікальним, красивим і незвичайним. Можна знайти і такий компроміс: зелені принти на рушниках, фіто-мотиви в обробці або гілочки рослин у вазі.

2. Частково відкриті полиці. Зрозуміло, більшу частину предметів особистої гігієни та побутової хімії краще тримати в закритій шафі, однак для розстановки грамотних акцентів деякі полки можна зробити відкритими: виставити кілька стильних дорогих флаконів або незвичайну аромалампу. Ароматерапія, до речі, дуже корисна саме під час водних процедур. Також можна розставити красиві свічки, які спеціально створені для прийняття ванної.

Стильная ванная: 5 простых советов от дизайнеров

3. Арт. Чомусь нам звично бачити картини або фото виключно у вітальні або, на крайній випадок, на території кухні. Однак у ванній вони виглядають ще більш цікаво. Варто, звичайно ж, враховувати специфіку простору і вибирати предмети мистецтва, які підходять для ванної. Хорошим варіантом стане використання креативних фото.

4. Функціональність і організація. Що в першу чергу здатне зіпсувати враження навіть від самого бездоганного інтер’єру? Правильно, безлад і хаотично розкидані речі. У ванній повинна бути хороша система зберігання. Якщо параметри кімнати зробити цього не дозволяють, то розгляньте варіанти використання комори або вбиральні.

5. Грамотне освітлення. Саме правильно падаючий світло в потрібній кількості здатний створити необхідну атмосферу. Способи освітлення краще ретельно продумати заздалегідь, не відкладаючи такий важливий фактор на потім. Розгляньте хороший варіант багаторівневого освітлення-такий спосіб завжди виглядає бездоганно і стильно.

Фото: Pixabay

Previous post Skoda випустить свій перший електромобіль. Яку назву отримає новинка
Next post Найбільш прикрі помилки при дизайні інтер’єру