Найбільш прикрі помилки при дизайні інтер’єру

Під час такого серйозного проекту, як дизайн інтер’єру власної квартири, часом буває непросто уникнути типових прикрих помилок.

Професіонали виділяють наступні нюанси:

1. Відсутність пропорцій. В даному питанні трохи більше пощастило власникам великих приміщень. А ось у випадку з маленьким простором потрібно бути завжди напоготові: не використовуйте велику меблі (як би вам не хотілося). Віддайте перевагу концептуальним речам відповідних Вам параметрів.

2. Неякісна ілюзія. Не варто створювати видимість того, чого немає. Краще зробити справжню цегляну стіну, ніж “кладку під лофт” і дорогі шпалери, ніж варіант дешевше, але з претензією. Такі речі завжди надають інтер’єру почуття дешевої обробки.

Самые досадные ошибки при дизайне интерьера

3. Стікери на стінах. Зовсім недавно був незрозумілий тренд, який використовує наклейки. Якщо у вас ще залишилося дане непорозуміння – то терміново приберіть.

4. Грамотне освітлення. Не варто недооцінювати силу освітлення: воно здатне розширити простір, розставити акценти і допоможе створити відчуття простору і свіжості дизайну.

5. Монофункціональність предметів інтер’єру. У сучасному дизайні зараз, навпаки, шукають все більш нестандартні рішення того, як надати одній речі кілька функцій. Не соромтеся також думати в даному напрямку.

6. Занадто багато предметів. Не варто перевантажувати простір ні меблями, ні предметами мистецтва: замість потрібного враження швидше за все створиться відчуття захаращеності, тісноти і несмаку.

7. Монохромний інтер’єр. Виглядає дуже нудно. Його в обов’язковому порядку варто розбавляти яскравими акцентами або перегравати за рахунок поєднання різних фактур обробки.

8. Поєднання непоєднуваного. Не варто включати елементи різних стилів: виглядає таке рішення абсолютно не оригінально. Краще все-таки дотримуватися певної стилістики і проявляти оригінальність в її рамках.

9. Неправильний підбір кольорів. Зрозуміло, можна грати на контрастах, Але дивіться, щоб кольори підходили. Фахівці все ж рекомендують грати всередині однієї кольорової палітри.

Фото: Pixabay

Previous post Стильна ванна: 5 простих порад від дизайнерів
Next post Топ-9 цікавих дизайнерських рішень