Топ-9 цікавих дизайнерських рішень

Всім відомо, що грамотні дизайнерські рішення можуть творити справжні чудеса.

Перед вами топ-9 незвичайних інтер’єрних задумів, які можна успішно застосувати у себе вдома:

1. Текстильна штора у ванній. У просторій ванній кімнаті “справжня” шторка цілком може впоратися з функцією зонування, а також принести частинку затишку.

2. Використання Ніш. Володарі Ніш просто зобов’язані їх використовувати! Варіантів маса: від функціональних відкритих полиць аж до ніші для піаніно.

Топ-9 интересных дизайнерских решений

3. Відділення вітальні від кухні. В даному плані вельми до речі буде використовувати барну стійку або кутову кухню: такий вибір буде і функціональний, і гарний в плані дизайну.

4. Розсувні перегородки між кімнатами. Особливо якщо брати прозорі варіанти, то буде цілковите відчуття відкритого простору. Такий спосіб зонування приміщень прийшов на зміну класичним стін з дверима. Квартира стає відчутно більше.

5. Приєднання лоджії. Добре підійде як для кухні, так і для кімнати: в першому варіанті вам дістанеться більше робочого простору, яке можна використовувати на власний розсуд, а в другому – можна облаштувати повністю функціональний кабінет.

6. Антресолі в дитячій. Великою помилкою батьків під час планування квартири є виділення під дитячу самого маленького приміщення. Вам потрібно враховувати, що дитина росте, а разом з ним збільшується і кількість речей. Варто продумати заздалегідь варіанти розміщення. Якщо площа маленька, то придивіться до варіанту антресолей.

7. Передпокій в стилістиці приймальні. Такий хід і красивий, і функціональний: гість буде себе почувати набагато комфортніше, ніж йому доведеться нудитися в вузенькій передпокої. До того ж, ви можете обставити приймальню на свій розсуд, але не забудьте про велике дзеркало: такий хід додасть ще трохи простору.

8. Лаконічний подіум. Тільки не варто вибирати недоладні конструкції – обмежтеся класикою. Такий подіум також стане способом зонування.

9. Гардеробна в спальні. Гардеробна є більш продуманим рішенням на відміну від громіздких шаф. Якщо вам дозволяє площа, то варто розмістити її саме в спальні. При витратах в 3-4 метри можна домогтися такого функціоналу і естетики, що не під силу навіть самому стильному шафі-купе.

Фото: Pixabay

Previous post Найбільш прикрі помилки при дизайні інтер’єру
Next post Основні помилки в плануванні квартири